یک نفر هست که همیشه ما را دوست دارد و میفرماید: "أيْنَما تُوَلُّوا فَثَمَّ وَجْهُ اللَّهِ: به هر سو رو کنید، همان جا روی خداست هیچوقت فکر نکنید که او شما را فراموش کرده است، چون گاهی انسان به ذهنش خطور میکند که نکند ما را اینجا رها کرده اند و یادمان نیستند حتی پیغمبر اسلام (ص) در مدتی که وحی قطع شده بود، شک و گمان برایشان پیش آمد که نکند کدورتی رخ داده است که آیه نازل شد: قسم به روز و قسم به شب در آن هنگام که آرام گیرد، خداوند هرگز تو را وانگذاشته و مورد خشم قرار نداده است (سوره مبارکه ضحی) یاد این شعر حضرت مولانا افتادم : نِیَم ز کار تو غافل ، همیشه در کارم که لحظه لحظه تو را من عزیزتر دارم. به ذات پاک تو و آفتاب سلطنتم که من تو را نگذارم به لطف بردارم. که چشم روشنی باشی به فهم اسرارم ز خاصِ خاصِ خودم لطف کِی دریغ آید. خموش کردم تا وقت خلوت تو رسد ولی مبر تو گمانِ بد ای گرفتارم.


انجمن اختصاصی ایران لیگ
شما به عنوان یک عضو وارد نشده‌اید و یا اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
  1. شما هنوز به عنوان یک عضو وارد نشده‌اید و یا ثبت نام نکرده‌اید. لطفاً از فرم پایین این صفحه برای ورود استفاده کنید.
  2. شما اجازه‌ی دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
  3. حساب کاربری شما ممکن است توسط مدیر غیرفعال شده باشد و یا هنوز فعال نشده باشد.
  4. شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.
ورود
نام کاربری
گذرواژه‌:
نیاز به ثبت نام دارید؟ | گذرواژه‌ی خود را فراموش کرده‌اید؟  


 انتخاب پوسته: